Profil společnosti

Jsme ryze česká firma orientující se na dodávku slunečních elektráren na klíč. Mezi naše realizace patří zejména projekty s výkonem 5 – 100 kWp instalované na střechách. Nezříkáme se však ani výstavbě menších či větších systémů či elektráren na volné půdě.
Nejsme společností založenou kvůli tomu, že fotovoltaika je módním zbožím. Iniciátoři SolWinu se pohybují v oboru solární energetiky, resp. fotovoltaiky, již od roku 2000. Díky naším dlouholetým zkušenostem tak můžeme naší zákazníkům nabídnout praxí osvědčené know-how, které klade důraz na nejlepší poměr ceny/výkon při zaručené úrovni kvality. Našim zákazníkům neslibujeme dotace, na druhou stranu jsme již několika investorům příspěvky zajistili.
Ve snaze prosadit fotovoltaiku širším vrstvám veřejnosti jsme jako první v ČR přišli s ideou občanských solárních elektráren, kdy si lidé mohou koupit panel a zhodnotit své prostředky lépe než v kterékoliv bance či penzijním fondu bez nutnosti investovat v miliónech korun. Navíc, děje se tak zpravidla ve spolupráci s místní samosprávou a s cílem podpořit místní ekonomické aktivity. Dnes jsou v provozu 2 občanská solárka, na kterých se podílelo zhruba šedesát občanů.
Dobrou vizitkou naší skupiny je fakt, že individuální investoři z minulých projektů se k nám vracejí s cílem investovat znovu a více. Mezi spokojenými majiteli solárních elektráren můžete být i Vy, pokud využijete služeb SolWinu.

NAŠE NABÍDKA:

dodáváme systémy na klíč, vč. kompletního řešení projektové dokumetnace a jednání s úřady
k montáži používáme panely hlavních světových výrobců, žádné produkty vyráběné v malých sériích pod „vlastní“ značkou u jiné firmy, u kterých může nastat problém s garancí kvality a tím i ekonomických výsledků
používáme měniče od společnosti SMA, které v posledních letech vyhrály nejvíce srovnávacích testů díky své nejvyšší účinnosti v porovnání s jinými výrobky na trhu
nabízíme nejen instalaci, ale i odbornou správu systému formou externí služby
díky kvalitní technologii můžeme na přání zakázníka garantovat i ekonomickou rentabilitu investice
nabídka je platná, pokud vyhoví statický posudek pro instalaci bez posílení konstrukce

Dále můžete pokračovat k naším referencím.


Okomentujte článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(c) SolWin s.r.o.