Pohybovky nejen pro paneláky

Jste-li obyvatelem či vlastníkem bytu v bytovém domu, jistě si přejete, aby stále rostoucí poplatky spíše klesaly. Vždy „populární“ poplatky se netýkají jen Vašeho bytu, nemalým výdajem jsou i náklady na osvětlení společných prostor.

Obyvatelé bytových domů,
NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ MNOHO!
Zkuste snížit faktury za elektřinu instalací úsporných svítidel
pro osvětlení chodeb, schodišť a vchodů nejen panelových domů.

K nejvyšším ztrátám dochází při osvětlení schodiště domu, které se zpravidla rozsvěcí celé. Řešením je instalace spínání osvětlení pohybovými senzory.
Naše společnost dodává a instaluje svítidla s vestavěnými PIR spínači pracujícími na principu pohybového spínání pomocí pasivní infračervené technologie čili jinými slovy řečeno: rozsvítí se automaticky pouze tam, kde je aktuálně zaznamenán pohyb a zhasne se také zcela samo - bez použití schodišťových vypínačů a po době, která se nastaví při instalaci.

Mezi hlavní výhody našeho řešení patří

  • Nebudete platit za nezodpovědné sousedy, kteří opakovaně zapomínají zhasnout.
  • Klesnou Vám faktury za elektřinu pro společné prostory – světlo budete využívat jen po dobu nezbytně nutnou a můžete rovněž zvážit nasazení našich úsporných světelných zdrojů!
  • Zvýší se užitná pohoda, což nejvíce oceníte, když budete mít např. plné ruce tašek s nákupy a nebudete muset „ručně“ rozsvítit.
  • Dodáváme svítidla s již integrovaným pohybovým senzorem – není třeba další kabeláže či designově méně vhodných přídavných pohybových senzorů.
Oslovila Vás naše nabídka?
Zpracujeme Vám individuální návrh, kontaktujte nás:
Tomáš Chmelík – 774 813 506 (Příbram a okolí), Jiří Dvořák – 606 453 892 (ostatní regiony)
Pro snazší zadání můžete využít formulář pro úpravu osvětlení:

Okomentujte článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(c) SolWin s.r.o.